EN UK RU

НЕВИВЧЕНІ УРОКИ КРЕМЛІВСЬКИХ ПРОПАГАНДІСТІВ…

Вже на самому початку російсько-української війни кремлівські клікуші, вони ж пропагандисти, встигли не лише кілька разів розгромити Збройні Сили України, а й заявити про те, що Президент України та Верховний Головнокомандувач України Володимир Зеленський, переодягнувшись у жіночу сукню, начебто втік з Києва. Ми не станемо навіть обговорювати цей фейк, оскільки він сам по собі абсурдний, але зауважимо, наскільки все ж таки збідніла фантазія кремлівських рупорів, якщо їм доводиться діставати зі своїх замшелих скринь, усілякі історичні фетиші, густо пересипані брехнею.

У кого ж позичили росіяни сюжет, з ганебним перевдяганням, який, на думку кремлівських пропагандистів, мав би принизити Президента України та нашу країну? Ви не повірите, але подібна історія вже була придумана більшовиками понад сто років тому.

Згідно з геть-чисто сфальшованої історії Радянського Союзу, зокрема жовтневого збройного перевороту, який більшовики пафосно назвали Великою Жовтневою Революцією, глава Тимчасового уряду і військовий міністр Росії Олександр Керенський, побоюючись фізичної розправи, втік з зимового палацу, переодягнувшись при цьому у жіночу спідницю.

Поспішаємо розчарувати, шановного читача, насправді такого перевдягання не було. Олександр Керенський дізнавшись про те, що на вулицях, що прилягають до Зимового палацу, стоять революційні патрулі, вирішив терміново виїхати на фронт назустріч військам. І вибирався із Зимового глава Тимчасового уряду і військовий міністр аж ніяк не в жіночому одязі, а у напіввоєнному френчі та галіфе. Слід зазначити, що у деяких постах революційні солдати йому навіть віддавали військову честь.

Проте, все ж таки треба зазначити, що за Олександром Федоровичем все ж таки водився грішок, пов’язаний з перевдяганням. Коли генералу Краснову не вдався наступ на Петроград, козаки вирішили видати більшовикам Керенського, взамін на їх безперешкодний вихід до Дону. Ось тут Олександру Федоровичу вже довелося вдатися до маскараду. Однак для цього йому не знадобилися жіночі туалети, він просто переодягнувся у досить популярну на той час форму матроса-балтійця. І хоча виглядав колишній глава Тимчасового уряду Росії, у бушлаті з короткими рукавами, у коричневих шузах і в мініатюрній безкозирці на голові, більше схожій на єврейську ярмолку, досить комічно і безглуздо, йому все ж таки вдалося втекти.

EN UK RU