ЗНАМЕНА ДО ПІДНІЖЖЯ ГРОБНИЦІ ЛЕНІНА…

Напередодні чергового нападу, так званого, «Побєдобєсія», яке в РФ вже стало офіційною релігією, у російському суспільстві продовжують культивувати фейки, що згодом перетворюються на скрєпи, які стають складовою войовничої рашистської ідеології.

Старші читачі пам’ятають історичні кадри Параду перемоги на Червоній площі, який відбувся 24 червня 1945 року. Пам’ятають вони, як до підніжжя гробниці кривавого диктатора Леніна летіли прапори нібито розгромлених і осоромлених дивізій Вермахту. Але небагатьом відомо, що саме епічне дійство не більше ніж майстерний фейк, тобто підробка.

Тепер по суті, німецькі прапори та штандарти, кинуті на поміст Мавзолею у червні 1945 року, були зібрані трофейними командами СМЕРШу вже у травні 1945 року. І всі вони були застарілим на той час зразком 1935 року. Слід зазначити, нові знамена і штандарти були виготовлені німцями наприкінці війни. До того ж німці взагалі ніколи не ходили під прапорами. Взяті вони були як трофеї в місцях полкового зберігання та цейхгаузах.

Прапори, що зберігаються сьогодні в Центральному музеї збройних сил росії, це переважно кайзерівські, в основному кавалерійські, а також партійні прапори Гітлерюгенда, Трудового фронту тощо.

Нині на росії гробниця «кремлівського фараона» ретельно маскується святковим декором.