Про нас

Про нас

«Українська лінія» (UkrLine) – ідейний проект команди експертів: провідних науковців-практиків, публіцистів, дипломатів, військових, фахівців у галузі політології, державного управління, юриспруденції, економіки, незалежних журналістів, громадських активістів, вільнодумців та патріотів, заснований 2020 року.

Наша команда досліджує геополітичні трансформації щодо України та напрацьовує позиційні практичні «Українські стратегії», пропонує їх увазі суспільства та його владних інститутів. «Українська лінія» поширює знання та формує рекомендації, здобуті в результаті власних досліджень.

Ми транслюємо український погляд на світ. Піднімаємо теми, що нині найбільше турбують наше суспільство та впливають на його майбутнє. У нашому фокусі протидія зовнішній агресії проти України, сприяння ефективному транскордонному співробітництву із «мирними» сусідніми державами та плідна взаємодія з країнами-партнерами.

Ми поділяємо базові європейські цінності та підтримуємо інтеграційний євроатлантичний курс України.

Наша команда працює над примноженням і розвитком культурного надбання держави та збереженні коду ідентичності української нації.

Самим розібратися у суті подій та процесів, що змінюють наш світ, допомогти іншим знайти істину – наша місія. «Українська лінія» – наша позиція.

Зворотній зв’язок: www.ukrline.info