Візит Президента Ісламської Республіки Іран М.Пезешкіана в Москву 17 січня мав за мету підписання довгоочікуваного Договору про всеосяжне стратегічне партнерство з РФ. Вірніше було б сказати – перепідписання, оскільки Тегеран і Москва мають документи про партнерство, які, вочевидь, потребують оновлення. В тих складних умовах, у яких зараз опинився Іран, він потребує співпраці і допомоги, а Росія – як раз той «добрий друг», у […]
Тегеран – Москва: навіщо Президент Ірану літав в Росію?
