15 мільярдів захисникам

Міністерство оборони України спрямувало понад 15 мільярдів гривень на виплату грошового забезпечення та додаткову винагороду військовослужбовцям.

Повідомляється, що станом на 19 березня виплати профінансовано на суму понад 15 млрд грн. Процес виплат триватиме орієнтовно до 28 березня.

Так, починаючи з 24 лютого виплачується додаткова винагорода в розмірі 30 000 грн в розрахунку на місяць військовослужбовцям Збройних сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій та поліцейським.

Ці виплати здійснюються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого ц. р. №168 на виконання указів Президента України в умовах воєнного стану.

Водночас військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують проведення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, розмір додаткової винагороди збільшується до 100 000 грн в розрахунку на місяць, пропорційно часу участі у таких діях та заходах.

Зазначається, що Міноборони у стабільному режимі здійснює перерахування коштів до військових частин для виплати грошового забезпечення військовослужбовців та додаткової винагороди.