Був вирок, і не стало…

Був вирок, і не стало…

Грудень, 2021 Off By admin

Суддя Кіровського районного суду м. Ростов-на-Дону в обвинувальному вироку від 10 листопада 2021 року у кримінальній справі про корупцію розмістив інформацію про постачання продовольства російській армії, дислокованій на території ОРДЛО. У тексті вироку повідомляється, що постачання проходили як мінімум у 2018 та 2019 роках. Російським військовим раз на два тижні відправляли 1300 тонн продовольства з території Ростовської області.

Відомо, що по суті справи заступник регіонального керуючого з військового харчування місцевої компанії засуджений до 5,5 років колонії за те, що передав 990 тисяч рублів (біля 367 тис. грн) керівнику Центру державного санітарно-епідеміологічного нагляду Південного військового округу ЗС РФ, щоб останній не перешкоджав у поставках. Восени 2018 року через затримку відправлення колони санітарним контролем було зіпсовано продовольство на суму близько 30 мільйонів рублів.

Російська сторона вже відреагувала на це, зокрема, в суді повідомили, що мова йде лише про показання підсудного, а не визнання судом факту дислокації військ на ТОТ; а прес-секретар президента РФ Д.Пєсков назвав це помилкою.

Юрій ШЕВЕЛЬОВ