Тиса-261,2

Тиса-261,2

Вересень, 2021 Off By admin

Повітовою радою повіту Марамуреш схвалено рішення про партнерство з Національною компанією управління дорожньою інфраструктурою Румунії (CNAIR) в цілях реалізації проекту «Міст через р. Тиса в районі Тепліца м. Сігету-Мармацієй», який фінансується через Операційну Програму Велика Інфраструктура (POIM). Наступним кроком буде оголошення восени 2021 року тендеру на виконання цього проекту, який стане об’єктом для подальшого відкриття нового пункту пропуску на румунсько-українському кордоні. Проектні роботи щодо побудови мосту планується розпочати у 2022 році, а будівельні – у 2023 році.

Зазначається, що міст через Тису буде складатися з двох паралельних мостів з відстанню в три між ними, тобто, по окремому мосту для кожного напрямку руху з двома смугами та загальною довжиною 261,2 м. Щодо структури, настил мосту буде сталево-бетонним. На будівництво мосту через РОІМ буде виділено 170 млн лей (1 млрд 81 млн грн).

За словами голови Повітової ради повіту Марамуреш І. Богдана, цей міст з’єднуватиме повіт Марамуреш з Україною (в районі с. Біла-Церква, Рахівського району, Закарпатської області) та відіграватиме важливу роль в економічному розвитку повіту через збільшення зв’язків з європейськими транспортними коридорами.

Василь ТРОПІНІН