ММО

ММО

16 Вересня, 2021 Off By admin

16 вересня 2021 року делегація Європейського агентства прикордонної поліції та берегової охорони (Frontex) на чолі з виконавчим директором Фабріціо Леджері,перебувала з робочим візитом у Румунії. Головною метою цього візиту була зустріч з учасниками операції «Multipurpose Maritime Operation in the Black Sea 2021» (ММО), організованої у водах Чорного моря Румунією та Болгарією під координуванням цієї ж агенції.

Операція ММО проходить у період з 31 березня по 06 жовтня 2021 року за участі представників прикордонних поліцій Румунії та Болгарії. Її спеціальною метою є запобігання, виявлення та боротьба з нелегальною міграцією, незаконним виловом риби, забрудненням морської акваторії та іншими видами транскордонної злочинності.

Під час візиту директор агентства Frontex також зустрівся з державним секретарем Міністерства внутрішніх справ Румунії генеральним квестором поліції Богданом Деспеку та генеральним інспектором прикордонної поліції Румунії головним квестором поліції Лівью Буте, з якими обговорювали питання, що становлять інтерес як для прикордонної поліції Румунії, так і для агентства Frontex.

Юрій ШЕВЕЛЬОВ