«На олівець»

«На олівець»

8 Вересня, 2021 Off By admin

Міністерство внутрішніх справ РФ з 29 грудня 2021 року почне видавати трудовим мігрантам і прибулим на тривалий час (понад 90 днів) до Росії іноземцям пластикові карти, в тому числі з електронним носієм інформації про проходження обов’язкової дактилоскопії і фотографування.

Пластикові карти з електронним носієм видаватимуть при наявності технічної можливості, в інших випадках документ буде оформлений без нього.

Пластикова карта з електронним носієм розміром 5,6 на 53,98 мм складатиметься з лицьового та зворотного боків. На лицьовій стороні буде розміщуватися кольорова або чорно-біла фотографія іноземного громадянина розміром 30 на 40 мм. Вона буде містити нормативну нумерацію документа, прізвище, ім’я, по батькові, дату народження і стать людини. На зворотному боці будуть вказані відомості про громадянство іноземця та документа, що посвідчує його особу. Також там буде розміщений чип у вигляді мікросхеми з безконтактним інтерфейсом, що міститиме відомості про іноземного громадянина, якому видано цей документ. Крім того, чіп буде містити електронне зображення папілярних візерунків двох пальців рук, придатних для ідентифікації.

Ніна БАЛАЯН