«Бухарест без депортації»

«Бухарест без депортації»

Серпень, 2021 Off By admin

Відповідно до інформації низки засобів масової інформації Молдови та Румунії від 17 серпня 2021 року, іспанське видання «El Confidencial» з посиланням на компетентні джерела у «Frontex» (Агентство Європейського союзу з безпеки зовнішніх кордонів) і офіційних даних румунської прикордонної поліції вказує, що афганські мігранти, які намагаються потрапити до Європи, змінили свій маршрут і стали в’їжджати до ЄС через територію Румунії. Відповідно до даних, отриманих від джерел в неурядових організаціях та свідчень самих мігрантів, отриманих «El Confidencial» протягом останніх місяців, заарештовані при незаконному в’їзді в Румунію з Сербії мігранти просять притулку у влади Бухареста, щоб уникнути депортації.

За даними румунської прикордонної поліції, кількість нелегальних мігрантів, виявлених при спробі перетнути кордон країни за перші шість місяців 2021 року склала близько 8800 осіб, що на 200% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Принагідно зазначити, що 29 липня 2021 року сили безпеки Іспанії ліквідували міжнародне організоване злочинне угруповання, яке займалося переправкою мігрантів за маршрутом «Туреччина-Греція-Болгарія/Сербія-Румунія-Угорщина-Австрія-Німеччина».

Іван КРИП’ЯКЕВИЧ